ATA

       EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Sürekli gelişmekte olan teknolojik değişimler doğrultusunda evden eve nakliyat sektöründe öncü kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz. 
 
Taşımacılık hizmetlerimizde bugüne kadar hep müşteri odaklı hareket etmekte ve kalite düzeyimizi düşürmeyecek biçimde taşımacılık çözümleri uygulamaktayız. 
 
Şehirler arası evden eve nakliyat ta doğru adresiniz olan ATA Nakliyat kaliteli, güvenli, ambalajlı ve sigortlı taşımacılıkta siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Şehirler arası taşımacılık yaptığımız bütün araçlarımız evden eve nakliyat için dizayn edilmiştir. 
 
Bir şehirden bir başka şehre taşınmak için güven duyduduğunuz, yıllardır taşımacılık sektöründe kaliteli yönergeler ile hizmet veren firmalar ile çalışmanız sizlerin yararına olacaktır. 
 
  HİZMETLERİMİZ
 
*Evden Eve Nakliyat
 
*Askılı Tekstil Taşımacılığı
 
*Banka Fabrika Fuar Nakliyesi
 
*Şehiriçi Nakliyat
 
*Şehirlerarası Nakliyat
 
*Depolama Hizmetleri
 
*Ofis Taşımacılığı
 
*Sigortalı Evden Eve Nakliyat
 
*Kargo ve Parsiyel Eşya
 
*Ambalajlama - Paketleme

 

OFİS TAŞIMA
 
ATA Nakliyat özel donanımı ile büro taşımacılığında sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Değerli evraklarınızı ve ofis mobilyalarınızı itina ile paketler, sökülmesi gereken masa ve dolapları uzman marangozu sayesinde hiç bir zarar vermeden söker. 
 
Büro taşıma konusunda uygun fiyatı ve kaliteli hizmeti ile ATA Nakliyat size bir telefon kadar yakın. Her türlü görüş ve önerileriniz için mutlaka bizi arayın.